حضور در بیست و سومین الکامپ

غرفه بپرسیم در الکامپ ۹۶

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، مهم‌ترین رویداد فن‌‌آوری اطلاعات ایران که در زمینه‌های الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند، امسال با تغییر بازه زمانی برگزاری این نمایشگاه از پاییز به تابستان، در تاریخ ۳۰ تیر الی ۱ مرداد و همانند سال‌های گذشته در محل دائمی نمایشگا‌ه‌های تهران برگزار شد.

نمایشگاه الکامپ ۲۳، پذیرای بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی و ۲۰ کشور خارجی بود که نسبت به سالهای پیشین رشد چشمگیری داشته است؛ فعالیت‌های این نمایشگاه با کمک سازمان نظام صنفی یارانه‌ای برگزار شد که چند سال است با بخش «الکام استارز» همراه شده است که موقعیت خوبی برای کسب و کارهای نوپا است تا به طور مستقیم با مشتریان و کاربران خود در تماس باشند؛ حضور استارتاپ ها در این رویداد حال و هوای دیگری بر الکامپ بخشیده است.

امسال در بخش الکام استارز بیش از ۳۴۰ استارت‌آپ در سالن‌های ۸ و ۹ حضور داشتند تا علاوه برآنکه محصول خود را برای بازدید کنندگان معرفی کنند بتوانند با سرمایه‌گذاران و افراد مجرب نیز در راستای بهبود کسب و کار خود ملاقات داشته باشند.

ما نیز همچون سال گذشته در این نمایشگاه در کنار دیگر استارت‌‌آپ‌ها همراه تیم فنی و کادر اجرایی خود حضور داشتیم و آماده برای آشنایی، رفع مشکلات، ابهام زدایی و یا هرگونه همکاری برای نزدیکی شما عزیزان به استارت‌آپ «بپرسیم» بوده‌ایم.

در این بین ما نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما را نسبت به عملکرد خود دریافت کردیم و تمام آنها را برای بهبود سیستم به کار خواهیم برد تا تجربه بهتری داشته باشید و از سوی دیگر با رایزنی‌های انجام شده، سعی خواهیم کرد تا تجربه بهتری از تبدیل امتیاز داشته باشید.

همچنین بپرسیم به منظور استفاده همه جانبه از پلتفرم نظرسنجی؛ سرویس‌ها و پروژه‌های فناورانه جدید خود را رونمایی کرد که به زودی به طور عمومی ارائه و توضیح داده خواهد شد.

به امید دیدار شما در نمایشگاه‌های آتی

Share

مسئول روابط عمومی بپرسیم

نظرات

  1. چه تغییری داده شده روی تبدیل امتیاز؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *