نسخه ۱.۷ بپرسیم آماده شد!

نسخه ۱.۷ بپرسیم آماده شد!

از ارائه‌ی نسخه ۱.۵ تا ۱.۷ حدود سه ماه می‌گذرد. بعد از تغییرات اساسی که درنسخه‌ی  ۱.۵ داشتیم و پیرو بروزرسانی هایی که در نسخه ۱.۶ پیش آمد هیچ گاه فکر نمی‌کردیم که روی نسخه ۱ بمانیم و تمرکز ما به سمت نسخه ۲ معطوف شده بود. اما اتفاقاتی که در این مدت پیش آمد باعث شد تا دید اعضای تیم به پروژه تغییر کند و این مسئله باعث ایجاد تغییرات گسترده ای در سیستم شد، تغییراتی که شاید در ظاهر چندان به چشم نیاید اما جزو چارچوب‌های اساسی محسوب می‌شود.

خوشبختانه به خاطر سرعت بالای تیم توانستیم در دو هفته تغییرات مد نظر را اعمال کنیم تا نسخه جدید اپلیکیشن را نیز ارائه کنیم. این تغییرات محدود به اپلیکیشن نبوده و به طور کامل نیز از طریق وبسایت در دسترس است. تغییرات این نسخه به شرح زیر است:

ثبت‌نام ساده تر

تاییدیه ایمیل برای ثبت نام حذف شد و فقط کافیست تا شماره تلفن همراه خود را تایید کنید، همینطور برای ورود به حساب یا بازیابی رمزعبور خود می‌توانید از شماره موبایل استفاده کنید. با اینکار عملاً یک مرحله از ثبت نام کاسته شده و زمان کمتری برای عضویت نیاز است.

مراحل تایید کردن تلفن همراه بسیار ساده است و ما به شما کدی را پیامک می‌کنیم که با آن می‌توانید حساب خود را تایید کنید، در صورتی که پیامک را دریافت نکردید، کدی را در اختیار شما می‌گذاریم که با پیامک کردن آن به شماره بپرسیم حساب شما تایید خواهد شد و نتیفیکیشن مربوط به آن را دریافت خواهید کرد.

تایید و تغییر ایمیل

از این بعد از ثبت نام می‌توانید ایمیل خود را تایید کنید یا در صورتی که آدرس ایمیلتان عوض شده آن را به راحتی عوض کنید.

ورود با گوگل

پیش از این از طریق وب‌سایت می‌توانستید با حساب گوگل و فیس‌بوک خود به صورت مستقیم ثبت نام کنید یا وارد حساب شوید، حالا این امکان علاوه بر وب‌سایت که از قبل مهیا بود، در این نسخه از پلیکیشن نیز فعال شده و به راحتی می‌توانید مراحل ثبت نام را با یک دکمه کنار بگذارید.

فراموشی رمزعبور: ایمیل و پیامک

با توجه به عدم دسترسی به ایمیل برای بسیاری از کاربران، چنانچه رمز خود را فراموش کرده اید می توانید به جای ایمیل، با وارد کردن شماره تلفن همراه خود (که قبلاً تایید شده)، کد امنیتی را برروی موبایل خود دریافت کنید.

پروفایل کاربران

یکی از بخش‌های جدیدی که در این نسخه فعال شده «پروفایل» نام دارد که با تکمیل مشخصات خود می‌توانید ۱۰ امتیاز هدیه دریافت کنید، تکمیل پروفایل به ما کمک می‌کند تا بسته‌های بیشتری را مخصوص خود شما ارائه کنیم.

تبدیل امتیاز

با انجام تغییرات جدید در تبدیل امتیاز، امکان پیگیری وضعیت تبدیل امتیازها وجود خواهد داشت و در هر حالتی که با مشکل مواجه شوید امتیاز کسر شده به حساب شما برمی‌گردد.

علاوه بر این بر اساس سیاست های جدید در دو حالت امتیاز با حداقل ۱۲۵ یا ۲۵۰ امتیاز می‌توانید معادل نقدی دریافت کنید و به زودی امکان تبدیل امتیاز به صورت اعتبار سایر سرویس‌ها نیز امکان پذیر خواهد شد.

بسته سوالات به صورت تایم لاینی

تا کنون بسته های سوال بدون هیچ فیلتر و انتخابی در اختیار کاربران بود، اما با پیاده سازی سیستم جدید برای هر کاربر بسته به مکان، موقعیت، جنسیت و سایر موارد بسته های مختلفی ارائه می‌شود و هر هفته یک بسته جدید در اختیار کاربران خواهد گرفت.

نادیده گرفتن بسته سوالات

بر اساس اصلی که از ابتدا در بپرسیم داشتیم کاربران همیشه توانایی این را خواهند داشت که به سوالاتی که دلخواه آنها نباشد پاسخ ندهند و در سیستم جدید شما می توانید بسته‌های سوال را نادیده بگیرید. قابل ذکر است در صورتی که مایل باشید این بسته های قابل بازگردانی نیز خواهند بود.

دوستان دعوت شده

قبل از این نسخه، امکان دیدن دوستان دعوت شده فقط از طریق وبسایت میسر بود، اما از این پس می‌توانید دوستانی که دعوت کردید همراه با وضعیت ثبت نامشان را در اپلیکیشن نیز می‌توان مشاهده کرد.

گزارش مشکل

علاوه بر این‌ها اگر به مشکلی برخوردید به راحتی می‌توانید مشکلی که با اپلیکیشن داشتید را گزارش کنید و تیم پشتیبانی با بررسی آن در اسرع وقت به مشکل را رفع خواهد کرد.

افزایش امنیت

مثل همیشه سعی کردیم تا با بررسی مجدد فرآیندهای انجام شده، نقاط ضعف را کشف کنیم و راه حل امن تری را پیاده سازی کنیم، در همین راستا تغییرات اندکی در برخی از قسمت‌ها انجام شد که مهمترین قسمت آن، یعنی فراموشی رمزعبور به خاطر حفره امنیتی در اپلیکیشن نسخه‌های پیشین غیرفعال شده است.

سایر موارد

همچنین تغییرات ریز و درشتی نیز در ساختار و ظاهر استفاده از اپلیکیشن وجود داشته که در هنگام استفاده از اپلیکیشن با آنها روبرو خواهید شد.

امیدوارم که این تغییرات به نفع کاربران و کمک کننده آنها باشد، ما همیشه تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین تجربه را به کاربرانمان ارائه کنیم.

Share

موسس و مدیر بپرسیم

نظرات

  1. […] ارائه بروزرسانی در نسخه ۱.۷ حالا شرایط برای اتفاقات هیجان انگیز هموار شده است تا […]

  2. ی قسمت مربوط ب جستجو اضافه کنید ک با اون دوستامونو پیداکنیم….یا مخاطبایی از گوشیمون ک بپرسیمو نصب کردن…

  3. سلام کد تآییدیه ایمیل رو از کجا بیارم؟

  4. برام هیچ پیامکی نمیاد چیکار کنم ؟

  5. محمد‌ایوبی گفت: جولای 31, 2019 at 8:05 ب.ظ

    سلام.تبدیل‌امتیاز‌انجام‌داده‌ام‌‌وامتیاز‌‌کم‌‌کرده‌ولی‌‌پولی‌‌به‌حسابم‌‌واریز‌نشده‌‌لطفا‌‌‌‌‌راهنمایی‌کنید‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *