مسابقه سوم و قرعه کشی آن

قرعه کشی مسابقه سوم بپرسیم

اگر تاکنون با مسابقه‌های مختلف بپرسیم همراه بوده اید، احتمالاً تنوع و هیجان انگیز بودن جوایز را درک کرده اید، در قرعه کشی مرحله سوم سعی کردیم جایزه ای هیجان انگیزتر و به یادماندنی تر به کاربران ارائه دهیم تا بتوانیم سهمی کوچک در شادی هایشان داشته باشیم.

از این رو اسپانسر این مسابقه پین تا پین بوده که در زمینه هتل داری فعالیت می کنند.

روش مسابقه این دوره نیز همچون دوره پیشین، با انتخاب سه عدد برای انتخاب برنده از بین ۱۰۰ تا ۹۶۷ بود و بین ۸۶۷ نفر از کاربرانی که در قرعه کشی شرکت کردند، آقای هومن بختیاری نژاد، برنده خوش شانس این دوره از قرعه‌کشی بپرسیم شد.

قرعه‌کشی سوم در ۲۶ اردیبهشت ماه، در شرکت «پین تا پین» برگزار شد و همان جا نیز با این برنده خوش شانس تماس گرفتیم و صدای‌شان را شنیدیم. ویدئوی جالب این مسابقه را در یوتوب یا آپارات می توانید ببینید.

برنده خوش شانس ما آقای «هومن بختیاری نژاد» با همکاری شرکت «پین تا پین» به یک سفر دو نفره هیجان انگیز به جزیره کیش خواهند رفت، از طرف تیم بپرسیم صمیمانه به ایشان تبریک میگوییم و امیدواریم در جای جای زندگیشون موفق و پیروز باشند.

امیدواریم بتوانیم با افزایش جوایز، روزی تمامی کاربران بپرسیم را به عنوان برنده اعلام کنیم و در همین راستا تلاش می کنیم تا با ارائه سرویس‌های متعدد همه در بپرسیم برنده باشند.

Share

موسس و مدیر بپرسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *