اولین سال با شما بودن، نگاهی به سال ۱۳۹۴

نگاهی آماری از پیشرفت و رشد بپرسیم در سال ۱۳۹۴

نزدیک به شش ماه از راه‌اندازی بپرسیم گذشت. شش‌ماهی سخت و در عین حال شیرین. سختی‌ای که با حضور شما عزیزان تبدیل به روزهای شیرین شد. در این مدت اتفاقات بسیاری افتاد و به اندازه چندین سال تجربه کسب کردیم. تمام تلاش ما در این مدت معطوف به این هدف بود که بهترین سرویس را به کاربران خود ارائه دهیم. تمرکز ما بر روی بپرسیم و زمان و انرژی‌ای که در این مدت صرف شد به حدی بود که باعث شد سایر پروژه های دیجیتال تیم با کاهش سرعت روبرو شود. در حال حاضر از اینکه ثمره تلاش های خود را می‌بینیم راضی‌تر از همیشه و امیدوار به آینده‌ایم. ما تمام تلاش خود را کردیم تا مستقل، منصف و بدون وابستگی به هیچ نهاد و سازمان و شرکتی باشیم تا بتوانیم خدماتی را ارائه کنیم که جواب‌گوی نیاز‌های جامعه باشد.

امسال اولین سالی است که نوروز را در کنار شما جشن گرفتیم و به پاس همراهی شما عزیزان به‌رسم یادبود هدایایی را تقدیم کاربران خود کردیم. بپرسیم فعالیت رسمی‌اش را در پاییز سال ۱۳۹۴ آغاز کرد؛ تلاش‌های چندین ماهه برای ارائه بهترین سرویس و رسیدن به نقطه‌ای که همه‌ انتظارش را داشتیم برای ما سالی سخت و پرچالش را رقم زد؛ اما در این مدت کوتاه توانستیم خانواده بپرسیم را به حدود ۷ هزار نفر برسانیم، شاید گفتن این اعداد آسان باشد اما برای تیم فنی بپرسیم کار دشواری بود تا بتوانند پذیرای خانواده‌ای باشند که روز به روز در حال گسترش است.

چشم‌انداز ما در سال جدید، رسیدن به تمامی اهدافی است که برای خود و کاربران ترسیم کردیم. ارائه‌ی بهترین امکانات به شما همراهان جزو اصلی ترین هدف‌های ما است. گسترش امکاناتی که در بروزرسانی مهم یک ماه پیش اضافه شد نوید ارائه خدماتی بهتر در راستای اهداف تعیین شده در سال جدید است. ما می‌خواهیم رفته‌رفته به امکانات و قابلیت های بپرسیم اضافه کنیم و علاوه بر آن سعی داریم اپلیکیشن بپرسیم را بر روی پلتفرم های بیشتری ارائه کنیم تا این مسیر را که در کنار همدیگر شروع کرده‌ایم استوارتر از همیشه ادامه دهیم.

ما از مدت ها قبل از شروع بپرسیم به کار خود ایمان داشتیم و این باور و ایمان با حضور شما عزیزان راسخ‌تر از همیشه شد، همانطور که در لحظه‌ی سال تحویل آرزو کردیم سال جدید سرشار از اتفاقات خوب و خاطره‌انگیز باشد و ثمره تلاش‌های خود را در تمامی صحنه‌های زندگی ببینید.

در سال جدید به دلیل استراتژی اساسی بپرسیم که همانا ، شفاف سازی فضای استارتاپی ایران و  ارائه‌ی آمار درست و واقعی و ترویج این مساله است، تصمیم گرفتیم تا گزارشی از فعالیت چند ماهه بپرسیم در سال ۱۳۹۴ را به صورت اینفوگرافی ارائه کنیم.

infographic-1394

از اینکه در سال ۱۳۹۴ همراه ما بودید متشکریم، سال ۹۵ قطعاً بهتر خواهد بود.

Share

موسس و مدیر بپرسیم

نظرات

  1. محمـد رضا امیری گفت: آوریل 10, 2016 at 12:18 ب.ظ

    ممنون از email شما. امیذدموفقیت برای تان دارم. به امید دیدار در فضای مجازی. ☺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *