حضور در بیست و یکمین الکامپ

حضور بپرسیم در بیست و یکمین الکامپ

بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه امسال برگزار شد. در نمایشگاه امسال ۴۲۰ شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت ۲۲ هزار متر مربع، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایش گذاشتند و همچنین ۴۰ سازمان دولتی در سالن ۴۱ نمایشگاه، به معرفی خدمات الکترونیکی دولت پرداختند.

امسال با حمایت سازمان نظام صنفی بیش از ۶۰ استارتاپ در سالن ۱۸ این نمایشگاه محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کردند. بپرسیم نیز یکی از استارتاپ‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه بود.

هرچند که چند ماهی از شروع بپرسیم نمی گذرد اما تصمیم گرفتیم تا در الکامپ امسال شرکت کنیم. سالن ۱۸ نمایشگاه بین المللی تهران امسال شاهد حضور استارت آپ های مختلفی بود که ما هم فرصت حضور در این بین را پیدا کردیم و سعی کردیم تا با کاربرانمان از نزدیک آشنا شویم.

elecomp-beporsim-2

برای ما تجربه بسیار خوبی بود تا پس از گذشت زمانی اندک بتوانیم در الکامپ حضور پیدا کنیم و البته همزمان با الکامپ در جشنواره حرکت در اهواز نیز حضور داشتیم.

در خلال روزهای الکامپ افراد زیادی همچون «مهندس جهانگرد»، «دکتر براری»، «دکتر خوانساری» و بسیاری از افراد دیگر که به ما بسیار لطف داشتند از غرفه بازدید کردند.

همچنین سعی کردیم تا بهتر با مخاطبان و کاربرانمان تماس برقرار کنیم و به صورت حضوری مشکلات و نقاط ضعف کارمان را متوجه شویم. همچنین در تمام روزهای نمایشگاه هر روز بین بازدیدکنندگان غرفه قرعه کشی داشتیم و علاوه بر آن به تمامی کاربرانی که از غرفه ما دیدن کردن ۲ امتیاز هدیه ارائه شد.

در پایان فیلم اختتامیه بخش استارت آپ های نمایشگاه را می توانید در آپارات ببینید و همینطور ویدئو قرعه کشی های روزانه را در کانال دیجیتال تیم می توانید مشاهده کنید.

elecomp-beporsim-3

امیدواریم تا بتوانیم در نمایشگاه های دیگر بهتر و پررنگ تر حضور پیدا کنیم، از همراهی شما ممنونیم.

Share

موسس و مدیر بپرسیم

نظرات

  1. […] نیز پس از یک سال فعالیت و همانند سال گذشته در سالن الکام استارز با حضور تعدادی از بچه های تیم […]

  2. […] نیز پس از یک سال فعالیت و همانند سال گذشته در سالن الکام استارز با حضور تعدادی از بچه های تیم […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *