درباره ما

بپرسیم حاصل مطالعات، بررسی و تلاش های چندین ماهه ایست که به شکل پیوسته درباره انجام و نحوه اجرایی کردن این ایده در ایران، و کاربردی کردن آن برای کاربران ایرانی به انجام رسیده است.
اما این ایده چیست؟ ذهن کنجکاو بشر همواره در پی این بوده است تا با بررسی سلایق و نظریات دیگران به بهترین راه ها و ایده ها دست پیدا کند. به همین خاطر روزانه ده ها و صدها نظرسنجی و پرسشگری انجام می شود تا با بررسی جامعه و نمونه ها نظر دیگران را در مورد هر چیزی دانست. زیرا تنها با تکیه بر خرد جمعی است که می توان جامعه ای شکوفا و پیشرو داشت.
ایده بپرسیم در سال ۹۳ شکل گرفت و پس از چندین ماه مطالعه جمعی ماهیت آن اینگونه بنا شد تا بتواند نقش بسزایی در بهبود کیفیت زندگی مردم داشته باشد و این بهبود نیازمند کمک و همیاری هموطنان خوب کشورمان می باشد.
پیاده سازی و ارائه امکانات در بپرسیم به دلیل ماهیت استارتاپی بودن آن زمان بر بود و البته این تاخیر توانست پروژه را در چندین شاخصه ی مختلف بهبود ببخشد و پروژه ای کامل و شاخص را ارائه کند.
شاید همواره برای شما سوال پیش آمده باشد که دیگران درباره وقایع و اتفاقات و هرچیزی که مربوط سبک زندگی باشد چه نظری دارند. بپرسیم سعی دارد تا نظر کاربران درباره محصولات مصرفی، اتفاقات، زندگی، رفتارها، علایق و سلایق و به طور کلی هر رویدادی در پیرامون آنها بپرسد تا به تحلیل و بررسی و جمع بندی آنان بپردازد.
نتایج به دست آمده صرفا برای این است که به اطلاع همگان برسد تا سهمی در اطلاع رسانی و چه بسا بهبود بخشیدن و تعالی جامعه و مردمان جامعه داشته باشد.
ما همچنین برای قدردانی از سهمی که افراد در این کار دارند به طور دوره ای با برگزاری قرعه کشی جوایزی به آنان اهدا خواهیم کرد. اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار بپرسیم را در صفحه راهنما و یا سوالات متداول می‌توانید بیابید.
اطلاعات شخصی کاربران در بپرسیم به طور اختصاصی حفاظت خواهند شد، و ما تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده ایم. اطلاعات بیشتر در این باره را در صفحه سیاست های بپرسیم می‌توانید بخوانید.

در رسانه‌ها

پارسیش
یک پزشک
دیجیاتو
موبایلستان
اپ ریویو
اپیناد
پانوشت
ماهنامه شبکه
ماهنامه پیوست
روزنامه ایران
روزنامه فناوران
هفته‌نامه شنبه