شرایط استفاده

بابت اینکه از خدمات ما استفاده می‌کنید متشکریم، این خدمات توسط دیجیتال تیم در تهران ایجاد شده است.

با استفاده از خدمات ما، شما موافقت خود را برای این شرایط اعلام کرده اید، لطفا آنها را به دقت مطالعه کنید و مد نظر قرار دهید.

خدمات بپرسیم به طور کامل رایگان هستند و تمامی جوایز، هدایا و مبالغ نقدی به صورت کاملا رایگان به کاربران ارائه می‌شود.

استفاده از خدمات ما به شما هیچ گونه حقوق مالکیت معنوی در خدمات یا محتوای ارائه شده نمی دهد. مادامی که اجازه آن را از مالک به صورت قانونی دریافت کنید شما نمی توانید از محتوای خدمات بپرسیم استفاده کنید.

خدمات ما ممکن است محتوایی را به نمایش درآورد که از طرف ما نباشد، این محتوا به طور کامل مسئولیتش به عهده پدید آورنده آن خواهد بود. ما ممکن است برای تشخیص غیرقانونی بودن آن محتوا را بررسی کنیم و ممکن آن را حذف کنیم یا به کاربران نشان ندهیم. اما این عمل به این معنا نیست که ما محتوا را بازرسی می‌کنیم.

در ارتباط با شما ما ممکن است از طریق ایمیل و پیامک خبرنامه هایی برای اطلاع رسانی یا معرفی سرویس جدید و امکانات جدیدتر برای شما ارسال کنیم و این امکان نیز وجود دارد که چنانچه تمایل به دریافت این خبرنامه ها نداشته باشید برای شما ارسال نشود.

قوانین حریم خصوصی کاربران به راحتی توضیح می دهد ما چگونه با اطلاعات شخصی شما رفتار می کنیم و از آنها حفاظت می کنیم و استفاده ما از اطلاعات جمع‌آوری شده چگونه است.

مسئولیت استفاده و فعالیت حساب کاربری شما به عهده خود شما خواهد بود، برای حفاظت از حساب کاربری خود، سعی کنید رمزعبور امن استفاده کنید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.

پاسخ‌ها و اطلاعات کاربری به طور دائمی توسط سیستم پردازش می‌شوند و با استفاده مکانیسمی پیچیده چنانچه صحت آنها تایید نشود حساب کاربری به طور یکجانبه مسدود خواهد شد.

برای ارائه جایزه در صورت یکتا بودن کاربر نیاز به تایید هویت از طریق کارت ملی یا پاسپورت است، این کار به دلیل حفظ قانون شانس برابر برای همه کاربران انجام می شود.

ما همواره در حال تغییرات و بهبود بخشیدن به خدمات خود هستیم، در همین راستا ممکن است برخی قابلیت ها یا ویژگی ها را حذف یا اضافه کنیم یا سرویسی را از کار بندازیم و این حقی را برای کاربران ایجاد نخواهد کرد.

شما هر زمان می توانید استفاده از بپرسیم را متوقف کنید یا درخواست معلق کردن حساب خود را بدهید؛ هرچند ما از این عمل ناراحت خواهیم شد.

بپرسیم این حق را دارد که در صورت تشخیص می‌تواند به دلایل مشخص برای استفاده شما محدودیت هایی وضع کند یا حق دسترسی برای خدماتش را بگیرد.

بپرسیم به دلیل اینکه در ایران ایجاد شده، طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. اما این بدین معنی نیست که سرورهای بپرسیم در ایران وجود دارد.

دعوت دوستان در بپرسیم به منزله دعوت فرد حقیقی جدید است و چنانچه تشخیص داده شود که با چند شماره متفاوت اما با یک هویت حساب کاربری ساخته شده، حساب های خاطی متوقف خواهد شد.

به منظور حفظ امنیت کاربران و جلوگیری از سواستفاده از شماره تلفن، ایمیل یا حساب کاربری بپرسیم، در موارد مشکوک ممکن است درخواست مدرک شناسایی معتبر کنیم.

در موارد مشکوک به صورت خودکار حساب کاربر ممکن است محدود شود، برای رفع محدودیت با پشتیبانی بپرسیم تماس حاصل کنید.

بپرسیم اجازه دارد، حساب کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.

مسابقات و قرعه‌کشی‌های بپرسیم هیچ ارتباطی به سایر شرکت‌ها نظیر اپل/گوگل/کافه بازار و ... ندارد و به طور مستقل اجرا می‌شود.

ما ممکن است قوانین و شرایط استفاده را تغییر دهیم برای مثال به دلیل تغییرات قانونی یا تغییرات خدمات. اما ما به شما این تذکر را می دهیم از تغییرات احتمالی در قوانین و سیاست ها و این تغییرات به سرعت اعمال نخواهند شد و حداقل ۷ روز قبل از اعمال آن خبر داده می شود.

حریم خصوصی

راه های زیادی برای استفاده از سرویس های ما وجود دارد برای استفاده از خدمات ما وجود دارد. زمانی که شما اطلاعاتی را در اختیار ما می‌گذارید مثلاً با ایجاد حساب کاربری ما میتوانیم کیفیت خدمات ارائه شده را بهبود ببخشیم و امکانات بیشتری را در اختیار شما بگذاریم. ما میخواهیم شفاف باشیم که چگونه اطلاعات به دست آمده را استفاده می‌کنیم و چگونه از حریم خصوصی شما دفاع می‌کنیم.

ما اطلاعات کاربری را جمع‌آوری می‌کنیم تا خدمات بهتری را به کاربرانمان ارائه کنیم و بتوانیم رضایت شما را بدست آوریم. اطلاعات خصوصی نزد شرکت ما با بالاترین امنیت حفظ خواهد شد و تنها برای تمایز کاربران و پیغام های ضروری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ما اطلاعات را از چند راه بدست می‌آوریم:
-اطلاعاتی که شما به ما ارائه می‌کنید:
کاربران وب‌سایت برای استفاده از خدمات، نیاز به ثبت نام دارند که اطلاعات شخصی نظیر نام و ایمیل و شماره تلفن و نمایه تصویری خود را در اختیار ما می‌گذارند و همچنین به سوالات و نظرسنجی‌های ما پاسخ می‌دهند.
-اطلاعاتی که ما از شما دریافت می‌کنیم:
اطلاعاتی که مرتبط با استفاده از خدمات وبسایت است را جمع آوری می‌کنیم و این اطلاعات بر چند دسته طبقه بندی می‌شوند:

  • اطلاعات دستگاه مورد استفاده: برای استفاده از آمار بازدیدها و بهبود فنی وب سایت و موبایل، اطلاعاتی نظیر نوع تلفن همراه و سیستم عامل آن جمع‌آوری می‌کنیم
  • کوکی: ما و بسیاری دیگر از سایت‌ها تکنولوژی‌های زیادی را برای جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات استفاده می‌کنیم وقتی وب‌سایت را مشاهده می‌کنید یا وارد حساب کاربری خود می‌شوید از کوکی ها برای یادآوری ورود در آینده و شناسایی بازدیدهای مکرر استفاده می‌کنیم

ما اطلاعات شخصی شما نظیر ایمیل و تلفن همراه را فقط برای تایید هویت و جلوگیری از سواستفاده از سامانه به کار می‌بریم و آن را به صورت رمز شده نگهداری میکنیم و تحت هیچ شرایطی به هیچ عنوان آنها را افشا نکرده و یا برای گزارش‌های آماری استفاده نمی‌کنیم.
پاسخ‌های شما به سوالات ما در سامانه بپرسیم، به صورت ناشناس برای استفاده در گزارش‌ها و آمارهای عمومی استفاده خواهد شد و بسته‌هایی که نشان تجاری دارند فقط پاسخ آنها و بدون درج اطلاعات شخصی از کاربران به صورت ناشناس، در اختیار شرکت‌های تجاری قرار خواهد گرفت.
اطلاعات ثبت شده از شما در سرورهای ما ممکن است در چندین کشور در سرتاسر دنیا باشد و ممکن است اطلاعات شما را در سروری ذخیره کنیم که خارج از کشور محل سکونت شما باشد.
بپرسیم اطلاعات خصوصی و شخصی کاربران را تحت هیچ عنوانی نمی‌فروشد و آنها را در اختیار هیچ شخص سومی قرار نمی‌دهد.

امنیت

ما تلاش می کنیم تا محیطی امن با پیش زمینه پردازشی امن به کاربرانمان ارائه کنیم و جلوی نفوذ و از دسترسی های غیر مجاز و یا تغییر غیر مجاز، افشا و یا تخریب اطلاعات جلوگیری کنیم.

اطلاعات حساس روی سرورهای بپرسیم به صورت رمزنگاری شده ذخیره می‌شوند و هیچ شخص سومی حق دسترسی به آنها را ندارد.

بپرسیم مشخصات کاربران را در ورود و عملیات امنیتی (نظیر تعویض رمز، فراموش رمزعبور) ذخیره می کند تا در مواقع نیاز امکان بازپس گیری و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری کاربران وجود داشته باشد.

برای استفاده مطمئن و امن از سرور می‌توانید از SSL استفاده کنید تا اطلاعات بین دستگاه شما و سرور بپرسیم رمزنگاری شود.