کمپین حامی

حامی جامعه باشید!

کمپین حامی

همه‌ی ما در جای جای زندگی خود با افرادی مواجه شده‌ایم که برای مرهم گذاری بر زخم‌های خود، نیاز به کمک و مساعدت دیگران داشته‌اند. زخم‌هایی از قبیل درد و بیماری کودکان و بزرگسالان، هزینه‌های بالای درمان سرطان، جهیزیه‌ی نو عروسان و یا خرج تحصیل کودکان با استعداد خانواده‌های کم بضاعت.

در سراسر دنیا کمپین‌هایی تحت عنوان جذب سرمایه مردمی (Crowdfunding) وجود دارد که این کمپین‌ها به جهت حمایت جمعی افرادی مختلف از یک جامعه، معمولا جامعه کاربران اینترنت، و پرداخت بخشی از سرمایه مورد نیاز جهت آغاز یک پروژه توسط افراد یا سازمان برگزار کننده کمپین است.
جذب سرمایه مردمی جهت حمایت از طیف مختلف فعالیت‌ها از جمله امداد رسانی به حادثه دیدگان، روزنامه نگاری شهروندی، حمایت هنرمندان از سمت طرفداران، کمپین‌های سیاسی، بودجه راه اندازی استارت آپ، تولید آثار بصری، توسعه نرم افزار آزاد، توسعه اختراعات، تحقیقات علمی و پروژه‌های شهری است.
ما در بپرسیم علاوه بر تمامی سرویس‌هایی که شما می‌توانید با استفاده از امتیازات خود از آن بهره بجویید، امکان مشارکت شما در امور خیریه، امداد رسانی‌ها و کمک‌هایی از این دست را فراهم نموده‌ایم و حالا با تکیه بر جامعه کاربری خود می‌توانیم در حمایت از پروژه‌های مختلف نیز گام مهمی برداریم.

شما با استفاده از تبدیل امتیاز خود در کمپین حامی، می‌توانید یکی از خیرین این چنین پروژه‌هایی باشید و علاوه بر ثواب معنوی، در پیشبرد علمی و فرهنگی جامعه خود نیز سهیم باشید.

بپرسیم این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده است که بدون پرداخت هیچ هزینه ای فقط با استفاده از امتیازات خود و با ضریب تبدیل امتیاز مخصوص کمپین حامی، معادل نقدی آن را طبق تعرفه برای کمپین حامی واریز کند تا با استفاده از این کمپین، پروژه‌های مختلف علمی، فرهنگی، محرومیت زدایی و ... را حمایت کنید.

کمپین حامی
۸٫۱۸۱٫۶۰۰ ریال
مجموعا از طرف ۱۳۱ نفر از کاربران بپرسیم به پروژه های مختلف کمک شد.

لیست پروژه ها

توانمندی فریلنسرها
۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال
بابت پروژه توانمندی فریلنسرها در تاریخ ۹۵/۱۲/۱۹.
لینک پروژه
کاربرانی که کمک کرده‌اند