مسابقه چهارم و قرعه کشی آن

مسابقه چهارم بپرسیم

سلام به همه‌ی بپرسیمی ها!

اگر شما هم جزو اکثریت فعال کاربران بپرسیم هستید، حتما از جایزه‌ی باورنکردنی مسابقه­ چهارم ما باخبر بودید و احتمالا در این مدت بارها خودتان را جای برنده‌­ی این مسابقه و در حال شمردن اسکناس تصور کردید. استقبال شما عزیزان از مسابقه­ ی این دوره،  باعث شد تا زمان شرکت در مسابقه را دو بار تمدید کنیم تا کاربران عزیزی که هنوز امتیاز لازم برای شرکت در مسابقه را کسب نکرده بودند نیز بتوانند شانس خود را در این قرعه کشی امتحان کنند. همین موجب شد تا تعداد شرکت ­کنندگان این دوره، دو برابر بیشتر از دور پیش باشد.

بی­ شک کسی نیست که این روزها در شبکه های اجتماعی فعال باشد و نمایه اینستاگرام آقای کاظم عقلمند و روزمرگی­هایِ یک آبدارچی را دنبال نکند. یکی از بی آلایش ترین و امیدوارترین کاربران اینستاگرام که نه تنها با عکس­ها و نوشته های خودبه فالوئرهایشان امید تزریق می ­کنند، بلکه جزو خیّرینی هستند که از طریق صفحه­ شان به بیماران سرطانی در انجمن­ های خیریه ­ای چون محک و بهنام دهش­پور کمک مالی می کنند. همان طور که می دانید بپرسیم نیز برای کاربران این امکان را فراهم کرده تا بتوانند از طریق تبدیل امتیاز قدمی در راه کمک به کودکان سرطانی بردارند و یکی از اهداف بزرگ بپرسیم یعنی کمک به جامعه را تحقق بخشند. همین امر انگیزه ای شد تا از آقای عقلمند عزیز دعوت کنیم تا قرعه کشی مسابقه چهارم را برای ما انجام دهند.

در روز ۱۶ شهریور از ۱۵۲۸ شرکت کننده­ ی این دوره، چهار رقم توسط آقای عقلمند انتخاب شد که با کنار هم قرار دادن آنها از بین اعداد ۱۰۰۰ تا ۲۵۲۸، آقای «محمّد سراهیان» با قد ۱۹۰ سانتی متری به عنوان برنده‌ی رشید و خوش ­شانس دور چهارم مسابقات بپرسیم با جایزه «هم ­قدت پول بگیر!» انتخاب شدند. متاسفانه امکان تماس با ایشان هم زمان با فیلم­برداری فراهم نشد اما پس از مسابقه موفق شدیم با این کاربر عزیز و خوش­ شانس تماس بگیریم و ایشان را از این اتفاق خوب باخبر کنیم. شما را به مشاهده­‌ی ویدیوی قرعه­ کشی این دوره دعوت می­‌کنیم که مثل دوره­ های قبل در یوتوب و آپارات قابل دسترسی­ است.

برای آقای سراهیان عزیز نیز بهترین آرزوها را داریم و امیدواریم این جایزه، شیرین ترین لحظات را برای ایشان رقم بزند.

و اما شما کاربران عزیز بپرسیم! همانطور که قول داده بودیم این بار در مسابقه­‌ی پنجم بپرسیم با ۱۰۱ جایزه برای ۱۰۱ نفر همراه شما خواهیم بود تا برندگان بیشتری داشته باشیم. چشم از تلفن همراه­تان و وبسایت بپرسیم برندارید!

Share

نظرات

  1. پوژنگ پروازی گفت: دسامبر 19, 2016 at 5:40 ب.ظ

    با ارزوی پیروزی روزافزون…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *