مسابقه دوم و برنده خوش شانس آن

مسابقه دوم بپرسیم و برنده خوش شانس آن

از مسابقه قبلی چند هفته ای میگذرد و این بار با جایزه «اپل واچ» آمده بودیم و بنابر تصمیم قبلی، قرعه کشی را به صورت دستی انجام دادیم و تصمیم داریم تا تفکر عمومی منفی نسبت به قرعه کشی ها در ایران را بهبود ببخشیم و برنده بودن همه کاربران در بپرسیم را ثابت کنیم.

قرعه کشی این شماره تفاوت هایی با سری پیشین داشت، در این مسابقه ۸۱۶ نفر شرکت کردند که نسبت به گذشته بیش از ۱۲۰۰% رشد داشتیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا از شماره ۱۰۰ تا ۹۱۵ به تمام شرکت کنندگان یک شماره اختصاص دهیم و با قرعه کشی ۳ شماره یک شماره سه رقمی بین این بازه انتخاب کنیم.

مسابقه دوم ما ۱۰ دی برگزار شد و همان جا نیز با این برنده خوش شانس تماس گرفتیم و صداشون رو شنیدیم. ویدئوی جالب این مسابقه را در یوتوب یا آپارات می توانید ببینید.


برنده خوش شانس ساعت هوشمند «اپل واچ اسپورت» این دوره آقای «حمیدرضا ملکی» از شهر «قم» بودند که صمیمانه به ایشان تبریک میگوییم و امیدواریم در جای جای زندگیشون موفق و پیروز باشند.

همچنین، امیدواریم بتوانیم اسم تمامی کاربران بپرسیم را به عنوان برنده اعلام کنیم و در همین راستا تلاش می کنیم تا همه در بپرسیم برنده باشند.

beporsim-applewatch

و در نهایت آقای حمیدرضا ملکی نیز جایزه شان را دریافت کردند و عکس خود را برای ما ارسال کردند.

hamidreza-maleki-beporsim

امیدواریم تا شما هم جزو برندگان خوش شانس ما باشید تا بتوانیم همه کاربرانمان را خوشحال کنیم. ما همواره در تلاشیم تا روند کار بپرسیم را بهبود ببخشیم و جایزه ها رو بهتر کنیم.

Share

موسس و مدیر بپرسیم

نظرات

  1. سلام
    چرا نمیتونم تو مسابقه سوم شرکت کنم؟؟؟

  2. مطلب خوبی بود با تشکر

  3. دست شما درد نکنه مطلب خوبی بود

  4. خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب فوق العاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *