نتایج قرعه کشی دهم بپرسیم

قرعه‌کشی دهم بپرسیم پس از فراز و فرودهای بسیار که منجر به تاخیر طولانی شد در ۶ آبان ۱۳۹۹ انجام شد. از اینکه بردباری و همراهی شما کاربران گرامی سپاسگزاریم امیدواریم که نقاط ضعف را برطرف کرده و خدمات بهتری ارائه کنیم.

از سری پیشین قرعه‌کشی‌ها به صورت نرم‌افزاری توسط یک اسکریپت متن باز (که کد آن در گیت‌هاب منتشر شده) انجام می‌شود؛ در این دوره، قرعه‌کشی در یک ویدئو انجام شده که کلیه ۹۹ برنده مشخص شده اند.

در دهمین دوره از سری قرعه‌کشی های بپرسیم که در میان ۱۶۲۰نفر از شما عزیزان برگزار شده است، مجموعاً ۹۹ جایزه به ارزش بیش از ۷۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

(بیشتر…)


نتایج نهمین دوره ی قرعه کشی

در ابتدای امر از همراهی همیشگی شما کاربران گرامی سپاسگزاری میکنیم و برای تاخیر در اجرای  این دوره از قرعه کشی عذرخواهی می کنیم؛ این تاخیر به دلیل راه اندازی سیستم جدید نرم افزاری قرعه کشی صورت گرفت که در حال حاضر به صورت متن باز در گیت هاب منتشر شده است.

قرعه کشی این دوره از بپرسیم نیزمانند دوره های پیشین  به کمک مدیریت مجموعه بپرسیم صورت گرفت.

در نهمین دوره از سری قرعه ‌کشی‌های بپرسیم که در میان ۱۸۸۹ نفر از شما عزیزان برگزار شده است، مجموعاً ۹۹ جایزه به ارزش بیش از ۶۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

جوایز این دوره به شرح زیر بود:

 • نفر اول ۱۵۰ دلار
 • نفردوم ۱۰۰ دلار
 • نفر سوم ۵۰ دلار
 • نفر چهارم ۱۰۰ هزارتومن
 • نفر پنجم ۱۰۰هزارتومن
 • نفر ششم تا دهم برنده ۵۰ هزارتومن
 • ۴۹ نفر اعتبار هدیه ۱۲ هزارتومنی اسنپ فود
 • ۴۰ اعتبار هدیه ۱۰ هزارتومنی آچاره به همراه ۲۰ درصد تخفیف

قرعه کشی این دوره نیز همانند دوره های پیشین در دو مرحله برگزار شده است که ویدئوی ده نفر اول را میتوانید در یوتوب و آپارات نیز مشاهده نمایید.

(بیشتر…)


نسخه جدید اپلیکیشن اندرویدی بپرسیم

از آخرین بروزرسانی اندرویدی بپرسیم بیش از ۷ ماه می گذرد، این وقفه طولانی به دلیل مشکلات مختلف فنی و اجرایی پیش آمد که باعث تاخیر و کندی عملکرد در تمام ابعاد بپرسیم شد. از این بابت صمیمانه پوزش می‌طلبیم و امیدواریم در آینده روند بهتری را همچون گذشته طی کنیم.

برای ارائه نسخه ۱.۹.۱۰ در این مدت بررسی و تحقیقات مختلفی انجام دادیم تا بر اساس تجربه کاربری و مشکلات پیشین، کامل ترین نسخه ممکن را ارائه نماییم. این بروزرسانی در حال حاضر فقط شامل اندروید و وبسایت می‌شود.

در این نسخه تغییرات مختلفی انجام شده که مهم ترین آنها به شرح زیر است:

(بیشتر…)


نتایج هشتمین دوره قرعه‌کشی

پیش از هرچیزی بابت تاخیر در انجام مراحل قرعه‌کشی هشتم از تمامی دوستان ضمیمیانه پوزش می‌طلبیم و دلیل وجود تاخیر در اعلام برندگان عواملی همچون کندی سرعت اینترنت، مشکلات آپلود ویدئو و سایر مسائل فنی بوده است که همگی باعث بروز این وقف شده‌اند.

برای معرفی برندگان هشتمین دوره از قرعه‌کشی‌های بپرسیم در کنار شما هستیم. همچون قرعه‌کشی پنجم، این بار نیز مراسم قرعه‌کشی در کافه‌ی گرم و صمیمی «اربن» در سعادت آباد و با همراهی مدیریت این مجموعه انجام شد.

در این دوره ۲۰۵۵ نفر در قرعه‌کشی برای برنده شدن ۳۹۷ جایزه شرکت کرده اند:

 1. نفر اول برنده جایزه ویژه اسکناس ۱۰ هزار ریالی به تعداد سال تولد
 2. نفر دوم برنده چهار جمعه صبحانه رایگان در کافه اربن سعادت آباد
 3. نفرات سوم تا هفتم، برنده یک پک نرم‌افزاری گردو
 4. و ۳۹۰ جایزه دیگر شامل ۹۰ بن هدیه ۲۰ هزار تومانی اربن کافه، ۲۰۰ بن هدیه اسنپ فود ۵هزار تومانی و ۱۰۰ بن هدیه ۵۰٪ تخفیف (با ارزش میانگین ۱۰ هزار تومانی) فیلیمو

قرعه‌کشی این دوره نیز، همانند دوره‌های پیشین در دو مرحله برگزار شده است که ویدیو قرعه‌کشی ۷ نفر اول را می‌توانید در آپارات و یا یوتوب مشاهده کنید.

(بیشتر…)


نتایج هفتمین دوره قرعه‌کشی

با همراهی شما عزیزان تا این مرحله از مسیر را پیموده‌ایم که به پاس این همراهی باری دیگر قرعه‌کشی‌ برگزار شده است. در هفتمین دوره از سری قرعه‌کشی‌های بپرسیم که در میان بیش از سه هزار نفر از شما عزیزان برگزار شده است جوایز ارزنده‌ای به ارزش ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا خواهد شد که این جوایز عبارتند از:

قرعه کشی این دوره نیز مانند قرعه‌کشی های گذشته در دو بخش انجام شده، که بخش اول مراسم قرعه‌کشی مخصوص دستگاه پلی‌استیشن در موسسه روپا برگزار شد که ویدیو کامل این قرعه‌کشی را در آپارات و یوتوب مشاهده خواهید نمود.

(بیشتر…)


تفاوت بین تحقیقات اولیه و ثانویه

اگر شما در حال شروع یک کسب و کار تازه، راه‌اندازی یک سرویس جدید و یا بازگشایی یک مکان جدید هستید، تحقیقات بازار به منظور شناخت بهتر مشتریان و به طور کلی بازار برای موفقیت شما ضروری است. تحقیقات بازار در دو شکل کلی دسته بندی می شوند: «تحقیقات اولیه» و «تحقیقات ثانویه».

پیش‌تر این دو نوع روشی تحقیقاتی را به طور کامل توضیح دادیم، و در ادامه مطلب به این می پردازیم که تحقیقات اولیه و ثانویه چه تفاوتی باهم دارند؟

(بیشتر…)


نظرسنجی رضایت مشتری داخلی چیست و چرا باید به آن اهمیت داد؟

نظرسنجی رضایت مشتری داخلی، به صورت ساده، میزان رضایت مشتریان داخلی یا کارمندان درون یک سازمان یا تیم را اندازه گیری می‌کند. این نظرسنجی به صورت خاص تاثیرات سرویس داخلی، ارتباطات، عملکرد یا میزان پاسخگویی را می‌سنجد. همچنین از این نظرسنجی می‌توان برای سنجش انتظارات از سرویس داخلی نیز استفاده کرد.

نظرسنجی رضایت مشتری داخلی می‌تواند از سوی یک بخش خاص، نظیر بخش فناوری اطلاعات، انجام گیرد تا از سایر بخش‌های سازمان در مورد عملکرد خود بازخورد بگیرند؛ یا از آن برای جمع‌آوری نظرات در مورد عملکرد کلی سازمان و خدمات آن استفاده شود.

نظرسنجی داخلی معمولا توسط منابع انسانی، مدیریت، بازرگانی یا بخش خدمات مشتریان، به منظور سنجش رضایت مشتریان داخلی، انجام می‌گیرد تا نقاط ضعف شناخته شوند و کارهای لازم در جهت بهبود عملکرد صورت پذیرد.

(بیشتر…)


9 گام برای تحقیقات بازاریابی موفق

اجرای موفق تحقیقات بازاریابی خواسته هر شرکتی است؛ چگونه اجرای این تحقیقات یک مسئله است و مراحلی که برای موفقیت آن باید طی شود یک مسئله دیگر. در مقاله‌های پیشین به اهمیت تحقیقات بازار، کاربرد تحقیقات بازار و نحوه استفاده از آن پرداختیم.

در این مقاله به نکات ارزشمندی اشاره می‌کنیم که در موفقیت تحقیقات بازاریابی نقش بسزایی دارند. هرچند که این آزادی عمل را خواهید داشت، به تناسب سازمان خود، تغییراتی در آنها اعمال کنید یا برای سریع‌تر انجام شدن کار دو یا چند قدم را همزمان اجرا نمایید.

(بیشتر…)


۵ دلیل اهمیت استفاده از تحقیقات بازار

تمامی بازاریابان موافقند که تحقیقات بازار امری مهم است. چرا که چشم انداز رسانه‌ها در وضعیت ثابت قرار دارند و بازاریابان همواره با اولویت‌های کسب و کار و اطلاعات مواجه‌اند، هرچند، بازاریابان تمایل دارند خطوط زمانی را اصلاح کنند، تحقیقات «داخلی» انجام دهند و از نیاز تحقیقات بازاریابی از طریق مشتریان برای سازمان خود چشم پوشی کنند.

در هرحال، تحقیقات بازار برای شما و موفقیت طولانی مدت برند شما ضروری است. تحقیقات بازار برند شما را در حرکت نگه میدارد درحالیکه شرکت‌هایی که تحقیقات بازار را جدی نگرفته‌اند در حال غرق شدن هستند.

تحقیقات بازار به این پنج دلیل زیر، باید به همه‌ای اولویت‌های لیست شما ارجحیت داشته باشد.

(بیشتر…)


خودتان انجام دهنده تحقیقات بازار باشید

انجام تحقیقات بازار (Market Research) برای کسب و کارتان، کاری دشوار نیست؛ هرچند به نظر می‌رسد زمان‌بر باشد. اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، شما احتمالا کسب و کار خود را بطور غیر رسمی و پیوسته مورد تحقیق و پژوهش قرار می‌دهید. هر زمان که شما با یک مشتری درباره آنچه او می‌خواهد صحبت می‌کنید و یا در حال مکالمه پیامی با یک تامین کننده یا یک نماینده فروش هستید، در واقع در حال انجام تحقیقات بازار هستید. اما تحقیقات بازار رسمی برای زنده و در حال رشد نگاه داشتن کسب و کار شما نیاز است.

من به تحقیقات بازار به چشم یک جدول نگاه می‌کنم.

جدول تحقیقات بازار

جدول تحقیقات بازار دو دسته منابع اطلاعاتی نشان می‌دهد و همزمان سه محیط تحقیقاتی که برای هر کسب و کاری مهم است. شما باید اطلاعات را از و درمورد مشتریان خود جمع‌آوری کرده تا تمرکز کنید بر تلاش در زمینه بازاریابی، حفظ و نگهداری و بهبود خدمات مشتریان؛و هم‌چنین تلاش و کوشش‌های خود را به سوی توسعه محصول جدید و/یا خدمات راهنمایی کنید.

(بیشتر…)


Page 1 of 612345...Last »